Katalog stron

Strony informatyczne

AJR SERWIS blacharstwo lakiernictwo mechanika Toruń, Papowo Toruńskie

Brałeś udział w kolizji? Szukasz blacharza i lakiernika w Toruniu? Idealnie trafiłeś, gdyż promowana tutaj firma wykonuje usługi w tym zakresie. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, a więc jeśli Twoje auto miało wypadek, zajmiemy się nim. Wykorzystujemy nowoczesne technologie usuwania usterek, a także dajemy gwarancję na przeprowadzoną naprawę. W razie potrzeby dajemy samochód zastępczy. Zakład prowadzimy nieprzerwanie od lat pięćdziesiątych, a zgromadzona przez te lata wiedza pomaga nam świadczyć wszelakie usługi. Nieistotne, czy wielkie uszkodzenie, czy niewielkie obtarcie. Zakład blacharsko-lakierniczy AJR Serwis Toruń do usług.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Holowanie ciężarówek

  Proponujemy Państwu reperację wszelkich aut zarówno osobowych jak i ciężarowych . Zajmujemy się mechaniką elektryką, pneumatyką oraz profesjonalną diagnostykom komputerową wszelkich firm ciężarowych, osobowych, busów oraz serwis ciężarówek gniezno . Dzięki kompetentnym pracownikom, najwyższej klasy sprzętowi jak również bogatemu doświadczeniu, zapewniamy porządne oraz terminowe naprawy, gwarantujące szybki powrót Państwa samochodu na drogę. Zajmiemy się również uszkodzonymi zabudowami pojazdów a także instalacjami hydraulicznymi oraz pneumatycznymi. Naprawiamy samochody ciężarowe, autobusy i auta dostawcze. Dysponujemy właściwym ekwipunkiem. Posiadamy maszynę do poprawiania ram samochodów ciężarowych. Do diagnostyki używamy nowoczesny sprzęt gwarantujący największą precyzję pomiarów. Zdiagnozujemy każde mniejsze i większe uszkodzenia i nieprawidłowości. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  data: 31.03.2013 | adres: http://www.tirserwis.gniezno.pl | słowa kluczowe: Holowanie ciężarówek Holowanie tir Naprawa ciężarówek Naprawa tir Serwis ciężarówek Serwis tir | czytaj więcej »

 • przegląd rejestracyjny warszawa

  W momencie, jak będziemy chcieć dokonania kontroli naszego samochodu wielu obawia się niesłychanie kosztownych kosztów. To ile uiścicie za takie przegląd rejestracyjny warszawa zależy od wielu czynników. Po pierwsze bezsprzecznie ważne jest to, co ma być całkowicie sprawdzone. Dodatkowo należałoby wiedzieć, że dużo stacji kontroli pojazdów dostarcza różne zniżki. Dlatego też należałoby dowiedzieć się, jakie są takie stacje w naszym mieście i czy mają ciekawe propozycji dla marki naszego samochodu. Bowiem może okazać się, że takie całkowite zbadanie stanu naszego samochodu nie będzie wcale takie drogie jak nam się wydawało.

  data: 23.03.2013 | adres: http://www.stacja-kontroli-pojazdow.pl/wx-119/ | słowa kluczowe: Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów SKP kontrola przegląd rejestracyjny badanie kontrolne techniczne badania pojazdów serwis | czytaj więcej »

 • B Point Smart Repair & Auto Detailing - PDR - Co to jest?

  http://bera-point.pl Mamy dla Państwa propozycję wprowadzenia usług usuwania wgnieceń bez lakierowania do wachlarza usług już oferowanych przez Państwa firmę lub uruchomienie samodzielnego biznesu w oparciu o te usługi. Przeprowadzamy szkolenia w zakresie wykonywania usług Smart Repair i Auto Detailingu, organizujemy profesjonalne serwisy Smart Repair i wspieramy naszych Partnerów m.in. poprzez naszą wiedzę Posiadamy specjalistyczne materiały dydaktyczne i współpracujemy z profesjonalistami, zarówno w sferze wyposażenia, edukacji jak i projektów. Dysponujemy najlepszą ofertą cenową i najlepszą ofertą dla firm zainteresowanych rozszerzeniem oferty o usługi Smart Repair. Jesteśmy najlepszym wyborem dla osób chcących się przekwalifikować, otworzyć działalność lub bezrobotnych - nasze szkolenia dofinansowywane są przez Urzędy Pracy. własna działalność tylko z B Point !

 • Kamieniarski katalog stron.

  Kamieniarski.info jest to katalog stron internetowych i adresów firm kamieniarskich nie posiadających osobistej strony. Jest to raczej baza firm funkcjonujących na rynku polskim i nie tylko, ale oczywiście w branży kamieniarskiej. Znajdą w nim Państwo firmy świadczące usługi takie jak: montaż montaż kominków, a także firmy świadczące usługi w obrębie obróbki ręcznej kamienia. Z kamienia jak mawiają poniektórzy sędziwi kamieniarze można zdziałać "prawie" wszystko. Zależy to wyłącznie od pomysłowości twórczej kamieniarza. Kamień można aplikować również na pfasadach zewnętrznych, jak i w domu np. [/b]schody z kamienia[/b]. Firm świadczących usługi kamieniarskie w Polsce mamy dużo. Zakład kamieniarski dla większości z nas kojarzy się tylko z montażem grobowców, jednakże jest to bez wątpliwości mylne kojarzenie. Kamieniarze to przede wszystkim artyści w swojej dziedzinie.

Katalog Informatyczny