Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "majątkowi"

 • Rzeczoznawcy Majątkowi

  Reflektowalibyśmy pokazać Państwu serwis z wątku ubezpieczeń. Zdołacie tutaj Państwo zaznajomić się z problematyką ubezpieczeń, odszkodowań i z problematyką rzeczoznawcy majątkowi . Na Państwa dylematy będą odpowiadali najlepsi w kraju fachowcy z w/w płaszczyzn. Posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Od 15 lat intensywnie pracujemy właśnie w wątku ubezpieczeń i całym zapleczu zadedykowanemu właśnie bieżącemu problemowi. Sprzedajemy ubezpieczenia, odzyskujemy odszkodowania jak i likwidujemy szkody. Żaden wątek nie jest nam daleki. Dla dowolnego przyszłego interesanta jesteśmy w stanie przeznaczyć wiele czasu i wyłuszczyć nad wyraz głęboko jakie następują procesy od momentu zawarcia ubezpieczenia do zapłaty pełnej wielkości świadczenia powypadkowego. Nasza siedziba się mieści w Olsztynie w woj. Warmińsko-Mazurskim i w głównej mierze tych klientów zapraszamy do stałej współpracy. Posiadamy swoje biuro przy ulicy Witosa 25 i tam przyjmujemy konsumentów, ale nie tylko...
  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Ubezpieczenia
  Biznes i Ekonomia » Odszkodowania

  data: 16.05.2015 | adres: http://www.holms.eu | słowa kluczowe: ubezpieczenia majątkowi rzeczoznawcy rzeczoznawca | czytaj więcej »

 • Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa

  Prowadzę swoją firmę jako rzeczoznawca majątkowy na obszarze Warszawy a także miast sąsiednich. Mam stosowne uprawnienia nr 5123 w zakresie wyceny nieruchomości uzyskane od Ministra Infrastruktury. Do moich usług zalicza się wycena nieruchomości różnego typu. Wykonuję następujące operaty szacunkowe: wycena mieszkania , wycena lokalu handlowego, wycena domu, wycena niezabudowanej działki gruntowej. Ponadto wykonuję inne ekspertyzy związane z rynkiem nieruchomości - analiza lokalizacji, badanie rynku. Moje usługi charakteryzuje profesjonalizm oraz krótkie terminy wykonania.
katalogi seo | dodawarka do katalogów | katalogowanie | katalogowanie
Strony:

Katalog Informatyczny